niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Arena Gorzów otwarta! Kiedy pierwsze imprezy?

Arena Gorzów otwarta! Kiedy pierwsze imprezy?

W weekend odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali widowisko-sportowej. Przez dwa dni gorzowianie mogli uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak koncerty, występy, pokazy, zabawy, itp. Na inaugurację przbyły prawdziwe tłumy! już wkrótce w Arenie odbędą sie pierwsze imprezy. Jakie?

To było niezwykłe wydarzenie! Wielka, nowoczesna i kompleksowo wyposażona hala widowiskowo-sportowa została oddana do użytku, czego świadkami byli mieszkańcy Gorzowa, którzy w sobotę i w niedzielę wzięli udział w oficjalnym otwarciu.

„Na galę otwarcia hali przyszły tłumy ludzi. O ogromnym zainteresowaniu świadczy fakt, iż darmowe pięć tysięcy biletów wstępu rozeszło się w ciągu godziny, a w Internecie pojawiły się ogłoszenia osób, które były gotowe odkupić wejściówki” przyznają pracownicy gorzowskiego Wydziału Promocji i Informacji.

Było zimowe miasteczko, gotowanie barszczu po gorzowsku, świetlne show, występ cyrkowy, konkursy i koncerty – na scenie pojawili się C-Bool, Marek Zalewski band i Martyna Cyrko.

Nowa hala robi wrażenie!

Arena Gorzów to obiekt, w którym znajdują się dwie pełnowymiarowe sale do gry. Główny parkiet ma 2,2 tys. mkw., a sala treningowa zajmuje powierzchnię 1,3 mkw. W sali głównej jest 5067 krzesełek, natomiast w hali treningowej 121.

W arenie odbywać się będą zarówno imprezy sportowe, kulturalne jak i takie o charakterze gospodarczym. W przypadku zorganizowania koncertu do miejsc stojących można doliczyć jeszcze 2004 miejsca stojące na parkiecie, a to oznacza, że w koncertach będzie mogło wziąć udział ponad siedem tysięcy widzów.

Pierwsze imprezy w Arenie Gorzów. Co zaplanowano?

Arena rusza pełną parą i pierwsze wydarzenia odbędą się… już na weekend. W sobotę, 16. grudnia, w nowej hali zagrają gorzowskie koszykarki. PolskaStrefaInwestycji Enea AJP podejmie zespół z KGHM BC Polkowice.

Później, 20 stycznia, swój pierwszy mecz w hali rozegrają szczypiorniści Stali Gorzów. W lutym natomiast pierwsze imprezy kulturalne!

Na 14 lutego zaplanowano koncert zespołu Lady Pank, natomiast 24. lutego odbędzie się występ kabaretu Neo Nówka. W marcu, dokładnie 10.03.2024 roku na scenie w Arenie Gorzów wystąpi Piotr Rubik.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.8 ° C
13.8 °
13.8 °
73 %
0.5kmh
31 %
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
27 °
śr.
27 °
czw.
16 °

NAJPOPULARNIEJSZE