niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraJakub Tylman w Zielonej Górze opowie o kolorowej szkole

Jakub Tylman w Zielonej Górze opowie o kolorowej szkole

Już w poniedziałek, 11 grudnia, w Bibliotece Norwida będzie można wziąć udział w spotkaniu autorskim z Jakubem Tylmanem, autorem książki pt. „Jak pokolorować szkołę”. Wydarzenie skierowane jest do nauczycieli, wychowawców i rodziców.

Jakub Tylman odwiedzi Zieloną Górę, a dokładniej Mediatekę Góra Mediów w Bibliotece Norwida. Autor opowie m.in. o swojej książce pt. „Jak pokolorować szkołę”. Spotkanie autorskie odbędzie się w poniedziałek, 11 grudnia, o godzinie 17:00.

Gość Mediateki Góra Mediów to pedagog, nauczyciel przedmiotów artystycznych oraz laureat Nagrody im. Ireny Sendlerowej „Za Naprawianie świata 2022”. W swojej książce „Jak pokolorować szkołę” opisał szkołę po zerwaniu z trwającą w niej obecnie rutyną. Autor zaproponował nowe rozwiązania i pomysły na zmianę szkoły tradycyjnej w szkołę przyjazną i pełną kreatywności oraz otwartości.

Autor wyróżnia się swoim podejściem do życia. Został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej za zasługi dla oświaty i wychowania, otrzymał także tytuł Pedagoga Roku 2023. Sam o sobie mówi „Pan Kleks Polskiej Szkoły”, a jego motto brzmi: „nie ma rzeczy niemożliwych”. I wygląda na to, że mówi prawdę. Na co dzień zajmuje się wprowadzaniem własnych pomysłów w szkołach.

Już w poniedziałek Jakub Tylman zaprezentuje te idee w Zielonej Górze. Na spotkanie zaproszeni są w szczególności nauczyciele otwarci na zmianę, wychowawcy oraz świadomi i wspierający rodzice z naszego miasta. Podczas wydarzenia zostanie poruszony temat wspierania kreatywności oraz jej wpływu na budowanie pewności siebie, odporności psychicznej i indywidualizmu dzieci w szkołach.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
21.7 ° C
21.7 °
21.2 °
35 %
4kmh
91 %
niedz.
21 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE