wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Auta w górę! Rozpoczyna się montaż podnośników

Auta w górę! Rozpoczyna się montaż podnośników

Już dzisiaj (poniedziałek) rozpoczynają się prace związane z doposażeniem pracowni samochodowych w Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu. Wkrótce też rozstrzygnięcie kolejnych przetargów.

Jak informują urzędnicy: już w tym tygodniu warsztaty samochodowe mają zostać kompleksowo wyposażone. Na początek prace obejmą montaż kanałów diagnostycznych i podnośników samochodowych. Przypomnijmy: sprzęt będzie służył między innymi uczniom z Zespołu Szkół Mechanicznych oraz Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych, bo to właśnie te szkoły przeniosą się do CEZiBu.

Prace idą więc pełną parą, a już wkrótce ma też zostać wyłoniony wykonawca, który zajmie się dostawą oraz montażem wyposażenia łazienek oraz węzłów sanitarnych do hali Centrum.

Ważna informacja także dla dostawców sprzętu sportowego.

– Mogą oni składać swoje oferty jeszcze tylko do czwartku (26.05) – informuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy z gorzowskiego magistratu.

Jeśli chodzi o samo Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu to przeniesione tam zostają: Zespół Szkół Mechanicznych, Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych oraz Centrum Kształcenia Zawodowego. Zostanie tam utworzone także Centrum poradnictwa Zawodowego i Informacji Zawodowej oraz Centrum Współpracy z Pracodawcami i Inwestorami. Docelowo szkoła ma pomieścić prawie tysiąc uczniów, którzy będą mogli korzystać z nowoczesnych i dobrze wyposażonych pracowni i warsztatów.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
6 ° C
6 °
6 °
73 %
2.2kmh
94 %
wt.
9 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
14 °
sob.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE