piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Autobusem i tramwajem pojedziesz za darmo

Autobusem i tramwajem pojedziesz za darmo

W Gorzowie trwa Tydzień Mobilności, w związku z którym na jutro, tj. czwartek (22.09) zaplanowano Dzień Bez Samochodu. To oznacza, że wszyscy pasażerowie będą mogli skorzystać z komunikacji miejskiej zupełnie za darmo.  

Europejski Tydzień Mobilności to projekt prowadzony co roku przez Komisję Europejską. Kolejny raz przystąpił do niej również Gorzów organizując różnego rodzaju spotkanie, happeningi, sportowe wydarzenia i warsztaty.

Jednym z wydarzeń kończących Tydzień Mobilności jest Dzień Bez Samochodu. W czwartek, przez cały dzień jeżdżenie autobusami i tramwajami będzie całkowicie darmowe – wsiadając do pojazdu nie trzeba będzie mieć ze sobą biletu. Warto więc przynajmniej na ten jeden dzień zostawić samochód na parkingu lub w garażu i skorzystać z komunikacji miejskiej dbając w ten sposób o środowisko. A może komuś spodoba się podróżowanie w ten sposób i stanie się to jego głównym środkiem transportu!

Celem Europejskiego Tygodnia Mobilności jest m.in. pokazanie w jaki sposób na co dzień można dbać o środowisko i zachęcenie do zmiany swojego stylu życia.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE