wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Autobusem i tramwajem pojedziesz za darmo

Autobusem i tramwajem pojedziesz za darmo

W Gorzowie trwa Tydzień Mobilności, w związku z którym na jutro, tj. czwartek (22.09) zaplanowano Dzień Bez Samochodu. To oznacza, że wszyscy pasażerowie będą mogli skorzystać z komunikacji miejskiej zupełnie za darmo.  

Europejski Tydzień Mobilności to projekt prowadzony co roku przez Komisję Europejską. Kolejny raz przystąpił do niej również Gorzów organizując różnego rodzaju spotkanie, happeningi, sportowe wydarzenia i warsztaty.

Jednym z wydarzeń kończących Tydzień Mobilności jest Dzień Bez Samochodu. W czwartek, przez cały dzień jeżdżenie autobusami i tramwajami będzie całkowicie darmowe – wsiadając do pojazdu nie trzeba będzie mieć ze sobą biletu. Warto więc przynajmniej na ten jeden dzień zostawić samochód na parkingu lub w garażu i skorzystać z komunikacji miejskiej dbając w ten sposób o środowisko. A może komuś spodoba się podróżowanie w ten sposób i stanie się to jego głównym środkiem transportu!

Celem Europejskiego Tygodnia Mobilności jest m.in. pokazanie w jaki sposób na co dzień można dbać o środowisko i zachęcenie do zmiany swojego stylu życia.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
5.3 ° C
5.3 °
5.3 °
58 %
3.5kmh
38 %
wt.
5 °
śr.
9 °
czw.
7 °
pt.
8 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE