sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Bajki, zabawy i spektakl, czyli Majówka w Parku Róż

Bajki, zabawy i spektakl, czyli Majówka w Parku Róż

Z opóźnieniem, ale jednak! Już w sobotę (21.05) w gorzowskim Parku Wiosny Ludów odbędą się majówkowe imprezy. W programie szereg atrakcji, głównie dla najmłodszych mieszkańców (ale nie tylko).

Według zapowiedzi synoptyków jutro pogoda będzie sprzyjać przebywaniu na świeżym powietrzu, dlatego spędzenie popołudnia w Parku Róż jest naprawdę dobrym pomysłem. Zwłaszcza, że czeka tam na mieszkańców sporo atrakcji, w tym zabaw, gier i animacji.

Majówkowe świętowanie rozpocznie się o godzinie 13:00. To właśnie tweedy oficjalnie otworzona zostanie wystawa zdjęć wykonanych w Parku Róż do końca lat 80. XX wieku.

– Na wystawie zaprezentowane zostaną oryginalne i powiększone zdjęcia, które ukazują historię parku – informuje Anna Pękalska z Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji.

Wtedy też wystartuje quiz wiedzy o parku, do którego mogą się zgłosić wszyscy chętni. Z kolei o godzinie 13:15 rozpocznie się interaktywny spektakl edukacyjny pt. „Anna Eko”. Godzinę później zaplanowano eko zabawy, czyli eko-taniec i eko-rymowanki. O godzinie 14:30 oraz o 15:00 Małgorzata Kocik przeczyta najmłodszym bajkę, a o godzinie 15:15 rozpocznie się Eko-Spartakiada Rodzinna. Wszystkie wydarzenia będą trwały do godziny 17:00.

Szczegóły znajdziecie na stronie www.um.gorzow.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
4.8 ° C
4.8 °
4.8 °
97 %
1.5kmh
100 %
pt.
5 °
sob.
8 °
niedz.
8 °
pon.
7 °
wt.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE