wtorek, 16 kwietnia, 2024

Miliard bułek rocznie

Lantmännen Unibake poinformował o zakończeniu kolejnej inwestycji. Ruszyła produkcja na nowej, trzeciej linii produkcyjnej.

Realizacja wynoszącej ponad 40 milionów inwestycji rozpoczęła się w styczniu 2021 roku. Po prawie półtora roku rozpoczęto na niej produkcję wysokiej jakości pieczywa do hamburgerów i hot dogów, dzięki nowej linii produkcyjnej wydajność piekarni wzrośnie teraz do miliarda bułek rocznie.

Nowy obiekt jest wyposażony w nowoczesne urządzenia linii produkcyjnej, które są sprowadzone z różnych krajów, takich jak USA, Kanada, Rumunia, Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Dania, a także z Polski. Nowa linia produkcyjna znacząco zwiększy nie tylko moce produkcyjne piekarni w Nowej Soli, ale także asortyment pieczywa detalicznego dzięki elastycznej konfiguracji linii produkcyjnych. – informuje Przedsiębiorstwo.

Lantmännen Unibake jest światowym liderem w produkcji wyrobów piekarniczych. Jest obecni na wszystkich kontynentach. W 36 piekarniach zatrudnia ponad 6 tysięcy pracowników. Piekarnia w Nowej Soli powstała w 2018 roku i obecnie jest jedną z największych i najnowocześniejszych w Europie. 


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
pochmurnie
5.5 ° C
8.3 °
5 °
84 %
9.2kmh
21 %
wt.
11 °
śr.
11 °
czw.
11 °
pt.
9 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE