poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Bartosz Zmarzlik obronił tytuł Mistrza Polski!

Bartosz Zmarzlik obronił tytuł Mistrza Polski!

Gorzowski żużlowiec podczas wczorajszych (05.09) zawodów w Rzeszowie po raz kolejny wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. W ogólnej kwalifikacji IMP na drugim miejscu stanął Dominik Kubera z Lublina, a na trzecim Janusz Kołodziej z Leszna.

Bartek Zmarzlik po raz kolejny nie dał rywalom żadnych szans i pewnie pojechał po zwycięstwo. Tym samym jest pierwszym zawodnikiem od dwudziestu lat, który kolejny rok z rzędu zdobył tytuł mistrzowski. Wcześniej, w 2002 roku dokonał tego Tomasz Gollob.

Do wczorajszego, trzeciego już turnieju kwalifikacyjnego IMP, zarówno Zmarzlik jak i Kubera podchodzili z taką samą ilością punktów: obaj zawodnicy na swoim koncie mieli ich po 31. Jednak ostatecznie to właśnie żużlowiec Stali Gorzów okazał się lepszy zdobywając w Rzeszowie 17 pkt i jeden bonusowy za najwięcej wygranych biegów. Gorzowianin tylko raz stanął na drugiej pozycji, w biegu 16., gdy wyprzedził go Jakub Miśkowiak z Częstochowy. To właśnie Miśkowiak we wczorajszych zawodach zajął drugie miejsce, zaraz za Zamrzlikiem i przed Kuberą. Ostatecznie jednak, w klasyfikacji ogólnej podium należało do Zmarzlika, Kubery i Kołodzieja.

Gorzowianin nie krył swojej radości!

Bartek Zmarzlik #95 Facebook.com

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
2.9 ° C
2.9 °
2.9 °
92 %
2kmh
81 %
pon.
10 °
wt.
8 °
śr.
8 °
czw.
12 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE