piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Będą nowe lokale gastronomiczne w Gorzowie

Będą nowe lokale gastronomiczne w Gorzowie

W mieście ma się pojawić więcej miejsc, w których będzie można usiąść, odpocząć, wypić kawę i zjeść coś dobrego. Jak informują urzędnicy: w planach jest powstanie trzech nowych ogródków gastronomicznych.

W Gorzowie przybywa miejsc zachęcających do odwiedzenia centrum miasta i spędzenia tam wolnego czasu. Jest coraz więcej restauracji czy kawiarni. Wszystko po to, by mieszkańcy mogli wyjść z domu i odpocząć w miłej atmosferze. A że pogoda jest coraz ładniejsza, temperatury są coraz wyższe to nie da się ukryć, że najprzyjemniej byłoby posiedzieć na dworze. Jeśli do tego dojdzie dobre ciastko i kawa to  każdy powinien być zadowolony.

W Gorzowie powstaną więc trzy nowe ogródki gastronomiczne. Znajdą się w samym centrum miasta, przy ulicy Dworcowej oraz w rejonie ulic Starej i Strzeleckiej. Pierwszy ogródek powstaje przy lokalu Sowa na Starym Rynku. Kolejny będzie umiejscowiony wzdłuż ulicy Dworcowej. To tam lokal Trzy Światy przygotowuje kilka zewnętrznych stolików dla klientów. Trzecie lokal gastronomiczny z ogródkiem powstaje właśnie przy wejściu do Parku Wiosny Ludów, w rejonie wspomnianych już wcześniej ulic Starej i Strzeleckiej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
69 %
4.5kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE