wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczMłoda międzyrzeczanka na podium w zawodach pływackich

Młoda międzyrzeczanka na podium w zawodach pływackich

Milena Żeno, mieszkanka Międzyrzecza, wzięła udział w drugiej już edycji zawodów pływackich Wojewódzka Liga Dzieci. Milena była najmłodszą uczestniczką zawodów, a i tak udało jej się stanąć na podium.

Zawody odbyły się 8. maja w Zielonej Górze. Podzielone były na cztery konkurencje: rywalizacja na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym, 50 metrów stylem grzbietowym, 100 metrów stylem zmiennym i 4×50 metrów stylem klasycznym. Konkurencje odbywały się z podziałem na płeć, czyli osobno dla chłopców i osobno dla dziewcząt.

Milena Żeno, reprezentantka Sekcji Pływackiej MOSIW Aquarius Międzyrzecz, wzięła udział w rywalizacji na dystansie 100 metrów stylem zmiennym i 50 metrów stylem grzbietowym. W pierwszej konkurencji, w klasyfikacji ogólnej, udało jej się zająć trzecie miejsce. Z kolei na dystansie 50  metrów zajęła miejsce piąte. Dodatkowo pobiła wszystkie swoje rekordy życiowe.

Sukces jest tym większy, że międzyrzeczanka była najmłodszą uczestniczką zawodów, a jej rywalki były co najmniej rok starsze. W samych zawodach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z Gorzowa Wlkp., Zielonej Góry, Wolsztyna, Żagania i Międzyrzecza.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
3 ° C
3 °
3 °
72 %
3.3kmh
69 %
wt.
5 °
śr.
9 °
czw.
7 °
pt.
8 °
sob.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE