piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Białe Czwartki wracają! Zapisz się na badanie piersi

Białe Czwartki wracają! Zapisz się na badanie piersi

Po wakacyjnej przerwie gorzowski szpital ponownie organizuje tak zwane Białe Czwartki, podczas których chętne panie mogą bezpłatnie wykonać USG piersi. Obecnie trwają jeszcze zapisy, ale lepiej się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Z oferty mogą skorzystać panie poniżej 50. roku życia, które do tej pory nie były pacjentkami poradni onkologicznej. Najbliższe badania odbędą się już w ten czwartek, tj. 29. września. Wtedy też USG piersi wykonane zostanie 70 kobietom – w razie potrzeby diagnostyka zostanie poszerzona i uzupełniona np. o mammografię.

Zainteresowane panie muszą się jednak wcześniej zapisać. Można to zrobić w godzinach od 7:00 do 14:30 dzwoniąc pod numer: 95 782 77 77. Kto pierwszy, ten lepszy!  

Jeżeli komuś nie uda się zapisać na najbliższy czwartkowy termin będzie miał kolejną okazję za miesiąc. Informacje o zapisach na Białe Czwartki umieszczane są na bieżąco na Facebookowym profilu Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Przypomnijmy: regularne badanie piersi jest niezwykle istotne. Pozwala bowiem w porę wykryć nawet niewielkie guzy we wczesnym stadium, a to z kolei znacząco zwiększa efektywność leczenia. Panie powinny również samodzielnie, w domu badać swoje piersi, a o ewentualnych niepokojących zmianach natychmiast poinformować lekarza.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE