poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Biegacze i rowerzyści zatrzymają ruch w mieście

Biegacze i rowerzyści zatrzymają ruch w mieście

Już w ten weekend, czyli w sobotę i w niedzielę (4-5.06) kierowcy poruszający się po Gorzowie muszą się liczyć z wieloma utrudnieniami. Część ulic będzie całkowicie wyłączonych z ruchu. Wszystko dlatego, że w tym czasie zaplanowano sportowe zmagania, m.in. biegowe i rowerowe.

Już jutro (sobota) odbędzie się Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego. To będzie już 28. edycja biegu, w którym biorą udział wszyscy chętni mieszkańcy. Uczestnicy wystartują o godzinie 11:50 spod Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ulicy Puszkina. Następnie pobiegną ulicami Czarnieckiego, Kazimierza Wielkiego, Kuratowskiej oraz Błotną, po czym zawrócą na ulicy Błotnej za ulicą Władysława IV. W związku z tym do około godziny 12:45 wyżej wymienione ulice będą całkowicie zamknięte dla ruchu. Jeśli zaś chodzi o sam bieg to rejestracja elektroniczna została już zakończona, ale każdy kto chciałby wziąć w nim udział może się jeszcze zapisać przed samym startem, w godzinach od 9:30 do 11:30 w sekretariacie biegu.

Tego samego dnia, czyli jutro, ale w godzinach wieczornych będzie miała miejsce Gorzowska Masa Rowerowa. W godzinach od 18:00 do 19:20 ulicami Gorzowa przejadą rowerzyści. Start w Parku Górczyński, później cykliści pojadą ulicami: Okulickiego, Kombatantów, Szarych Szeregów, Dekerta, Czartoryskiego, Górczyńska, Wyszyńskiego, Andrzejewskiego, Kosynierów Gdyńskich, Borowskiego, Dąbrowskiego, Jagiełły, Wybickiego, Estkowskiego, Orląt Lwowskich, Sikorskiego, Chrobrego, Fabryczna, Waryńskiego, Śląska, Towarowa, Fabryczna, Chrobrego, Sikorskiego i zakończenie na Starym Rynku. W związku z Masą na tych ulicach kierowcy muszą się spodziewać czasowego wstrzymania ruchu.

Przypomnijmy: utrudnienia również dzisiaj wieczorem w rejonie ulic Chrobrego i Mieszka I. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj:


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
18.2 ° C
18.2 °
18.2 °
73 %
1.3kmh
100 %
niedz.
18 °
pon.
28 °
wt.
25 °
śr.
25 °
czw.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE