czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Brak wody w Gorzowie i okolicach

Brak wody w Gorzowie i okolicach

Jak informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji: już dzisiaj w nocy mieszkańcy niektórych gorzowskich osiedli oraz pobliskich miejscowości muszą się liczyć z przerwami w dostawie wody. Wszystko w związku z pracami modernizacyjnymi.

Wyłączenia wody mają nastąpić już dzisiaj (tj. piątek) po godzinie 22:00. Sucho w kranach może być praktycznie przez całą noc, do godziny 4:00 rano w piątek. Należy jednak pamiętać, że mogą to być jedynie chwilowe przerwy i zakłócenia w dostawach wody, z którymi należy się liczyć w tych godzinach.

Wszystko dlatego, że Przedsiębiorstwo Wodociągów i kanalizacji zamierza przeprowadzić prace modernizacyjne na sieci wodociągowej, które obejmą budynki zasilane ze stacji pomp Górczyn.  Kto więc może zostać bez wody? W Gorzowie będą to mieszkańcy Osiedla Górczyn, Osiedla Manhattan, Osiedla Dolinki oraz Osiedla Bermudy. Utrudnienia będą dotyczyć także wszystkich tych, którzy mieszkają w Wawrowie, Wojcieszycach, Czechowie, Janczewie, Różankach, Gralewie i Górkach.

Jeśli ktoś korzysta z wody w godzinach nocnych lepiej, aby przygotował ją sobie wcześniej tak, aby później się nie denerwować.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
6 ° C
6 °
6 °
73 %
2.4kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
14 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE