niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Bulwary najdroższym miejscem na planszy Monopoly Gorzów

Bulwary najdroższym miejscem na planszy Monopoly Gorzów

Gorzowianie zdecydowali jakie miejsce będzie najdroższym polem na planszówce Monopoly Gorzów, która już na jesień ma się pojawić w sprzedaży. W Internetowej sondzie oddano ponad siedem tysięcy głosów.

Monopoly Gorzów to będzie wyjątkowa planszówka. Gracze będą się poruszać po polach, na których zlokalizowane zostaną miejsca i obiekty znajdujące się w Gorzowie. O dziesięciu lokalizacjach decyduje magistrat, część pól mogli wykupić gorzowscy przedsiębiorcy, ale o wyborze najdroższego pola zdecydowali sami mieszkańcy!

Do wyboru było dziesięć lokalizacji: nadwarciańskie bulwary, Janusz Gorzowski, stadion żużlowy, katedra, Kwadrat, Stary Rynek, pole golfowe, dominanta, Kozacza Góra i most Staromiejski.

Miejscem, na które gorzowianie oddali najwięcej głosów zostały nadwarciańskie bulwary. Na drugiej pozycji znalazł się stadion żużlowy, a na trzeciej katedra.

Gorzowski bulwar jest miejscem wyjątkowym. Sprzyja spacerom i spędzaniu wolnego czasu. Ponadto jest naszą wizytówką, a takie chcemy prezentować w gorzowskiej edycji gry. Wybór mieszkańców jest zatem zupełnie zrozumiały – powiedział Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Samo Monopoly Gorzów ma być dostępne na jesień, najprawdopodobniej w październiku. Grę będzie można kupić w lokalnych księgarniach, sieciach sklepów Empik i Smyk.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
21.6 ° C
21.6 °
21.6 °
53 %
4.6kmh
100 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
29 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE