niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Co z napisem I LOVE GORZÓW? Jest szansa, że wkrótce się pojawi

Co z napisem I LOVE GORZÓW? Jest szansa, że wkrótce się pojawi

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce rozpoczną się prace związane z montażem podświetlanego ledowego napisu I <3 GORZÓW. W ostatnim przetargu zgłosił się bowiem jeden wykonawca, a jego oferta mieści się w zaplanowanej na ten cel kwocie.

To już kolejny przetarg na montaż podświetlanego napisu, który ma się znaleźć nad brzegiem Warty po stronie Zawarcia. Do tej pory, w dwóch poprzednich przetargach, oferty od firm były tak wysokie, że postepowania trzeba było unieważnić. Teraz, wreszcie, jest szansa, że uda się je rozstrzygnąć.

Pracami chce się bowiem zająć wykonawca z Trzebini, który zaproponował, że wykona zadanie za kwotę niższą niż planowało miasto. W budżecie do rozdysponowania na ten cel jest bowiem 419 884 zł, a oferent zaproponował 418 320 zł.

W tej chwili urzędnicy analizują ofertę pod względem formalnym i jeśli wszystko będzie prawidłowo to podświetlany napis może się pojawić w Gorzowie jeszcze na przełomie listopada i grudnia.

Przypomnijmy: chodzi o podświetlany napis składający się z wysokich białych liter, które świecić będą na różne kolory. To inwestycja proekologiczna, ponieważ świecące literki zasilane będą tzw. drzewami solarnymi, które będą czerpać energię ze słońca.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21.6 ° C
21.6 °
21.6 °
58 %
0.5kmh
62 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
25 °
śr.
29 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE