piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Chwile grozy i szczęśliwy finał. Odnaleziono zaginione dziecko

Chwile grozy i szczęśliwy finał. Odnaleziono zaginione dziecko

Ponad godzinę trwała akcja poszukiwawcza pięcioletniej dziewczynki, która w czwartek (20.10) zaginęła w okolicach gorzowskiego kwadratu. W działaniach brali udział nie tylko policjanci, ale również strażacy i sami mieszkańcy. Na szczęście dziecko odnalazło się całe i zdrowe.

Informacje o zaginięciu gorzowscy funkcjonariusze otrzymali około godziny 15:40. Według informacji rodzice stracili z oczu pięcioletnią dziewczynkę w okolicach ulicy Bolesława Chrobrego.

– Funkcjonariusze ustalili rysopis dziecka i przekazali go wszystkim służbom. Jedna z kamer miejskiego monitoringu zarejestrowała dziewczynkę w rejonie „kwadratu”. Kto tylko mógł, był zaangażowany w poszukiwania 5-latki. Policjanci odbierali kolejne sygnały od mieszkańców miasta, które były natychmiast weryfikowane – informuje Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Do akcji włączyli się także mundurowi z innych, podgorzowskich jednostek. Cała dramatyczna sytuacja na szczęście zakończyła się szczęśliwie. Dziewczynkę udało się odnaleźć przed godziną 17:00 kilkaset metrów od miejsca zaginięcia.

To nie jedyna taka sytuacja, która miała miejsce w czwratek. Wcześniej, bo przed godziną 15:00 dyżurny gorzowskiej komendy otrzymał informacje o zaginięciu 61-letniej kobiety, która w okolicach Lipek Wielkich wybrała się samotnie do lasu na grzyby.

W tym wypadku w poszukiwania zaangażowani byli nie tylko funkcjonariusze, ale również psy tropiące i dron, który z powietrza sprawdzał teren.

I w tym wypadku sprawa miała szczęśliwy finał. Kobietę całą i zdrową udało się odnaleźć około godziny 16:40.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
7.1 ° C
7.1 °
7.1 °
91 %
0.8kmh
61 %
pt.
21 °
sob.
24 °
niedz.
24 °
pon.
27 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE