wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieSzkoła Podstawowa nr 3 w Krośnie Odrzańskim ma już 60 lat!

Szkoła Podstawowa nr 3 w Krośnie Odrzańskim ma już 60 lat!

W środę (19 października) w Szkole Podstawowej nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim odbyły się uroczyste obchody 60-lecia placówki.

SP nr 3 w Krośnie Odrzańskim powstała 60 lat temu i wówczas była pierwszą placówką w górnej części miasta. W tym tygodniu obchodzony był wyjątkowy jubileusz 60-lecia Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim. W środę (19 października) w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim odbyły się uroczystości związane właśnie z jubileuszem placówki.

– Jestem byłą uczennicą SP nr 3, dumną nauczycielką i dyrektorem szkoły. Spędzone w murach tej szkoły dzieciństwo, a obecnie moje dorosłe życie, to czas radości, czasami smutku, ale przede wszystkim refleksji. Refleksji nad tym, co dzieje się dzisiaj we współczesnej szkole, co nas czeka i co czeka nas przez najbliższe lata w tej szkole – mówiła dyrektor Wiesława Kołarzyk, która nie kryła wzruszenia

– Ten przepiękny jubileusz to wspomnienia. Wspomnienia nas wszystkich, zarówno tych, którzy chodzili do Szkoły Podstawowej numer 3, ale też tych, którzy mają swoje dzieci w Szkole Podstawowej numer 3, albo czasami idą po ulicy i mijają Szkołę Podstawową nr 3. To historia naszego miasta, ludzi tego miasta i wszystkich nas – powiedział podczas uroczystych obchodów 60-lecia Burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
pochmurnie
5.5 ° C
5.5 °
1.8 °
50 %
1.8kmh
13 %
wt.
11 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
15 °
sob.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE