środa, 29 listopada, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Czy w Gorzowie jest bezpiecznie?

Czy w Gorzowie jest bezpiecznie?

Urzędnicy przygotowali specjalną ankietę skierowaną do wszystkich mieszkańców miasta. Chodzi o to, by sprawdzić czy gorzowianie czują się bezpiecznie, czego się boją i co zrobić, by to bezpieczeństwo zwiększyć.

Ankietę przygotowano w ramach miejskiego programu zapobiegania przestępczości. Program jest właśnie na etapie tworzenia i odpowiedzi gorzowian są urzędnikom niezbędne do właściwego opracowania planu działania.


Sama ankieta jest anonimowa i składa się z trzynastu pytań zamkniętych. W ten sposób każdy może ocenić jakoś życia w Gorzowie i podzielić się swoją opinią dotyczącą np. tego które miejsca są niebezpieczne czy jakie są główne zagrożenia dla mieszkańców.


Ankieta dostępna jest na oficjalnej stronie miasta: www.um.gorzow.pl. Jej wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości.

Przypomnijmy: działa też specjalna platforma internetowa pod nazwą „Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”, na której można zaznaczać m.in. niebezpieczne miejsca. Tam też każdy może zgłosić przypadki kradzieży, bezdomności, przekroczeń prędkości, itp. Mapa dostępna jest na oficjalnej stronie lubuskiej policji.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
-0.7 ° C
-0.7 °
-0.7 °
68 %
1.8kmh
100 %
śr.
-0 °
czw.
-1 °
pt.
-1 °
sob.
-1 °
niedz.
-1 °

NAJPOPULARNIEJSZE