czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Daj sobie pomóc. Skorzystaj ze wsparcia w trudnych chwilach

Daj sobie pomóc. Skorzystaj ze wsparcia w trudnych chwilach

W gorzowskim szpitalu ruszył Klub Pacjenta, który działa przy Centrum Zdrowia Psychicznego. Codziennie, od poniedziałku do piątku, osoby znajdujące się w kryzysie, przeżywające trudne chwile i potrzebujące wsparcia, mogą przyjść i podzielić się doświadczeniami, a także dowiedzieć się w jaki sposób uzyskają fachową pomoc.

Klub Pacjenta to całkowita nowość, a zarazem fachowa propozycja pomocy, która, jak wiadomo, w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotna. Trudna sytuacja gospodarcza, wojna na Ukrainie, kryzys klimatyczny, a do tego bieżące, codzienne problemy sprawiają, że ludzie coraz gorzej radzą sobie ze swoimi emocjami. Dlatego tak ważne jest, aby w odpowiednim momencie zgłosić się po pomoc. Stąd też pomysł utworzenia Klubu Pacjenta.

„Klub Pacjenta to spotkania dla osób z doświadczeniem kryzysu, z trudnościami w kreowaniu kontaktów społecznych, z potrzebą rozwoju społecznego. To także forma wsparcia psychologicznego, które odbywa się poza poradniączytamy na stronie Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Spotkania odbywają się w dni powszednie w godzinach od 15:00 do 18:00. Nie są potrzebne ani wcześniejsze zapisy ani zgłoszenia, wystarczy przyjść!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
32 %
2.7kmh
41 %
śr.
13 °
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE