czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Darmowe treningi i warsztaty dietetyczne. Świetna propozycja dla gorzowskiej młodzieży

Darmowe treningi i warsztaty dietetyczne. Świetna propozycja dla gorzowskiej młodzieży

Fundacja Na Zdrowo i Sportowo zaprasza mieszkańców Gorzowa na bezpłatne treningi oraz warsztaty dietetyczne i z udzielania pierwszej pomocy. Znani i lubiani eksperci poprowadzą zajęcia dla młodzieży. Chętni mogą się zgłaszać.

Sport to zdrowie, dlatego zamiast siedzieć przed telewizorem warto się trochę poruszać! Niestety, w obecnych czasach dzieciom i młodzieży brakuje aktywności fizycznej, a jedzenie przetworzonej żywności nie wpływa korzystnie na stan ich zdrowia.

Dlatego Fundacja Na Zdrowo i Sportowo postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i organizuje bezpłatne zajęcia dla młodzieży.

Treningi i warsztaty dla młodzieży w Gorzowie

Darmowy projekt skierowany jest do dzieci w wieku od 12 do 16 lat. To właśnie dla nich przygotowane zostaną zajęcia motoryczne, biegowe czy nordic walking – wszystko pod okiem specjalistów.

Młodzież będzie też miała okazję wziąć udział w warsztatach dotyczących zdrowego żywienia oraz udzielania pierwszej pomocy – umiejętności niezwykle cennej, dzięki której można uratować komuś życie!

W ramach zajęć zaplanowano:

  • Zajęcia motoryczne – poprowadzi je trener Artur Andruszczak, wiodąca postać gorzowskiej (i nie tylko) piłki nożnej.
  • Kamila Kowalczyk Biegająca Gorzovianka przekona uczestników, że bieganie nie musi być nudne, a przy odpowiednio prowadzonym treningu wręcz bardzo zróżnicowane.
  • Nordic walking tylko dla seniorów? nic bardziej mylnego, Dorota Lasota udowodni, że po treningu „kijkowym” poczujesz każdy mięsień swojego ciała.
  • Pani Doktor Kinga Mruczyk z ZWKF Gorzów – Filia AWF Poznań uświadomi, jak ważną rolę pełni dieta w okresie dojrzewania.
  • Tomasz Wisniowski z Waterlife – kursy, obozy, szkolenia poprowadzi praktyczny warsztat z pierwszej pomocy.

Zapisy na darmowe zajęcia dla młodzieży

Aby wziąć udział w ćwiczeniach i warsztatach konieczne są wcześniejsze zapisy. Można ich dokonać pod numerem telefonu: 513 931 949 lub mailowo pisząc na adres: fundacja@zdrowoinasportowo.org.

Sam projekt realizowany jest w terminie od 10. października do 10. listopada 2023.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
32 %
2.4kmh
16 %
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °
pon.
18 °

NAJPOPULARNIEJSZE