czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Gorzowscy policjanci mają siłę i sprawność. Stanęli na podium!

Gorzowscy policjanci mają siłę i sprawność. Stanęli na podium!

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Gorzowie zajęli drugie miejsce w 25. edycji Marszu Nadodrzańskiego. W zawodach wzięło udział prawie 70 drużyn.

Rywalizacja odbyła się w minioną sobotę (11.06) w Gubinie. Marsz Nadodrzański to zawody, których celem jest sprawdzenie siły, sprawności oraz umiejętności współpracy policjantów. Pięcioosobowe drużyny miały za zadanie pokonać biegiem dwunastokilometrową trasę i ulokowane na niej przeszkody. Było przejście po ściance, równoważni, strzelanie biatlonowe, przejście kanałem burzowym, transport rannego, pokonanie przeszkody w wodzie oraz przeprawa przez rzekę Nysę. Zadania należało wykonywać w pełnym umundurowaniu.

W tegorocznych zawodach najlepsi okazali się żołnierze 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu. Na drugim miejscu znaleźli się policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Gorzowie.

– Lubuscy policjanci dzięki swojemu zaangażowaniu podczas wykonywania obowiązków służbowych oraz przekraczaniu własnych możliwości są oni już od kilku lat w czołówce różnego rodzaju zmagań służb mundurowych – informuje Karol Florczak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W ubiegłym roku w Marszu Nadodrzańskim gorzowianie zajęli drugie miejsce, a dwa lata temu pierwsze.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
13.7 ° C
13.7 °
13.7 °
95 %
2.5kmh
2 %
czw.
26 °
pt.
28 °
sob.
31 °
niedz.
32 °
pon.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE