środa, 8 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Gorzowska Nadwarciańska Dycha. Trwają zapisy na bieg

Gorzowska Nadwarciańska Dycha. Trwają zapisy na bieg

Już w najbliższą niedzielę (tj. 12.06) odbędzie się największy w Gorzowie bieg uliczny. Jak sama nazwa wskazuje zawodnicy będą mieli do pokonania dziesięć kilometrów. Chętni mogą się zapisywać jeszcze dzisiaj i jutro (środka, czwartek).

W tym roku bieg organizowany będzie już po raz siódmy. Trasa, tradycyjnie będzie miała dwie pętle. Biegacze wyruszą z Bulwaru Zachodniego, następnie pobiegną Mostem Staromiejskim i ulicą Fabryczną aż do stadionu żużlowego. Tam czeka na nich odcinek specjalny i pomiar sprintu na dystansie 300 metrów. Później powrót ulicami: Śląską, Wawrzyniaka, Przemysłową i Spichrzową aż do Wildomu.

Bieg rozpocznie się o godzinie 9:30. W tym dniu na wyżej wspomnianych ulicach mogą również wystąpić zakłócenia w ruchu. Ulice będą częściową wyłączane, a kierowcy będą musieli uważnie patrzeć na znaki i korzystać z objazdów.

Do Gorzowskiej Nadwarciańskiej Dychy może się zgłosić każda chętna, pełnoletnie osoba, nie tylko mieszkająca w Gorzowie. Jeszcze tylko dzisiaj i jutro można się zapisać elektronicznie za pośrednictwem strony www.sport-time.com.pl. Do tej pory swój udział w biegu zadeklarowało już ponad 350 zawodników.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
7 %
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
2 °
sob.
7 °
niedz.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE