piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczFirma Brubet zajmie się kolejnym remontem

Firma Brubet zajmie się kolejnym remontem

Rozstrzygnięto przetarg na przetarg na przebudowę trzech ulic znajdujących się w Międzyrzeczu. Chodzi o ulicę Cypriana K. Norwida. Marii Konopnickiej i Jacka Malczewskiego. Pracami zajmie się międzyrzecka firma Brubet.

To już kolejna inwestycja, którą zajmie się ta firma. Obecnie buduje między innymi ulicę Długą (znajdującą się między Obrzycami a ulicą Poznańską), a niedługo rozpocznie utwardzanie drogi gruntowej w Żółwinie. Ten sam wykonawca pracował już nad wieloma innymi inwestycjami w gminie.

W przetargu na przebudowę trzech ulic zgłosiły się dwie firmy. Ostatecznie wygrała ta z Międzyrzecza proponując wykonanie zadanie za ponad 4 mln 142 tysiące złotych. Umowa miedzy firmą a gminą ma zostać podpisana w przyszłym tygodniu. Wtedy tez będzie można przystępować do prac, które mają potrwać maksymalnie do sierpnia przyszłego roku.

W ramach przebudowy drogi Malczewskie, Norwida i Konopnickiej zostaną utwardzone i pokryte asfaltem. Pojawią się także chodniki, oświetlenie i wpusty kanalizacji deszczowej. Mieszkańcy nie będą więc narzekać już na dziurawe i stwarzające zagrożenie dla pojazdów ulice.

Przypomnijmy: realizacja inwestycji jest możliwa dzięki rządowemu dofinansowaniu w wysokości 2 mln 466 tys. zł.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
26 ° C
26 °
25.9 °
60 %
4.4kmh
100 %
pt.
28 °
sob.
24 °
niedz.
27 °
pon.
29 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE