piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Hala CEZiBu oficjalnie otwarta

Hala CEZiBu oficjalnie otwarta

W poniedziałek (25.04) w nowo wybudowanej hali Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu odbył się turniej finałowy Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w Siatkówce chłopców ze szkół ponadpodstawowych LICEALIADA 2021/2022.

Były to pierwsze zawody w hali przy ulicy Warszawskiej. Młodzi uczniowie powalczyli o zwycięstwo na nowym parkiecie i oficjalnie „ochrzcili” halę sportową. Mimo tego obiekt w pełni będzie wykorzystywany dopiero od września. Najpierw trzeba jeszcze wyposażyć pomieszczenia znajdujące się u góry, czyli te, w których będzie się znajdować siłownia oraz sala z rowerami spinningowymi. W tym celu miasto musi ogłosić przetarg i znaleźć firmę, która zajmie się tym zadaniem. Z kolei od maja w hali będą się odbywały lekcje wychowania fizycznego dla uczniów z Mechanika.

Jeśli chodzi o samo Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu to przeniesione tam zostają: Zespół Szkół Mechanicznych, Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych oraz Centrum Kształcenia Zawodowego. Zostanie tam utworzone także Centrum poradnictwa Zawodowego i Informacji Zawodowej oraz Centrum Współpracy z Pracodawcami i Inwestorami. Docelowo szkoła ma pomieścić prawie tysiąc uczniów, którzy będą mogli korzystać z nowoczesnych i dobrze wyposażonych pracowni i warsztatów.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
69 %
4.5kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE