wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGubinPolicjanci odzyskali skradzione BMW

Policjanci odzyskali skradzione BMW

Policjanci z Gubina odzyskali skradziony na terenie Niemiec samochód osobowy marki BMW X5, którego wartość przekracza 200 000 zł!

Policjanci z gubińskiego komisariatu odzyskali BMW X5 wartości ponad 200 000 zł, którego kradzież zgłoszono na terenie Niemiec. Auto ujawnili w kompleksie leśnym w rejonie miejscowości Sękowice. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

W poniedziałek – 25 kwietnia – policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego gubińskiego komisariatu jadąc drogą krajową numer 32 w kierunku przejścia granicznego Gubinek, zauważyli w kompleksie leśnym pojazd, który postanowili skontrolować.

Gdy podjechali bliżej, okazało się że samochód jest bez tablic rejestracyjnych, nie ma w nim żadnych osób, a drzwi do auta są otwarte. Podejrzewając, że samochód może pochodzić z kradzieży, niezwłocznie o znalezisku poinformowali dyżurnego jednostki, a także sprawdzili je w policyjnych systemach informatycznych. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. BMW X5 zostało skradzione z terenu Niemiec.

Na miejsce wezwano grupę dochodzeniowo-śledczą wraz z technikiem kryminalistyki, którzy wykonali oględziny pojazdu i zabezpieczyli ujawnione na miejscu ślady. Pojazd wartości ponad 200 tysięcy złotych został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a następnie po czynnościach powróci do właściciela.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
pochmurnie
5.3 ° C
6.3 °
4.6 °
55 %
1.9kmh
16 %
wt.
10 °
śr.
12 °
czw.
10 °
pt.
15 °
sob.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE