sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.INNEKO przejmuje kolejne osiedla

INNEKO przejmuje kolejne osiedla

Spółka INNEKO, zajmująca się wywozem śmieci, od 1 września będzie odbierała odpady również z drugiego sektora, czyli z takich osiedli jak Manhattan, Górczyn, Piaski i Dolinki. Rozpoczęło się już ustawianie odpowiednich pojemników.

Obecnie odpady z drugiego sektora, czyli z północnej części Gorzowa, odbiera firma Komunalnik. Od przyszłego czwartku (01.09) zadanie to przejmie spółka INNEKO, która już wywozi śmieci z pozostałych sektorów miasta.

Aby sprostać oczekiwaniom mieszkańców i ułatwić komunikację związaną z odbiorem odpadów, w tym dniu, swoją pracę rozpocznie również Biuro Obsługi Klienta oraz Infolinia” czytamy na stronie INNEKO.

Tydzień temu rozpoczęło się już podstawianie pojemników na osiedlach, przy czym aż do 1 września mieszkańcy proszeni są o korzystanie ze starych kubłów. Nowe będą dostępne od czwartku (01.09) kiedy to Komunalnik ma zabrać swoje kosze.

Jak zapewniają obaj wywoźnicy: sama akcja zamiany pojemników na śmieci ma przebiegać szybko i sprawnie, aby nie tworzyć śmieciowego chaosu. Ale plany to jedno, jak wyjdzie w praktyce to się dopiero okaże.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
0.8 ° C
0.8 °
-0.1 °
74 %
0.9kmh
72 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
-0 °
wt.
-1 °
śr.
-3 °

NAJPOPULARNIEJSZE