niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Jak oceniasz Budżet Obywatelski? Podziel się opinią

Jak oceniasz Budżet Obywatelski? Podziel się opinią

Gorzowscy urzędnicy zapraszają mieszkańców miasto do wyrażenia swojego zdania na temat wyboru projektów do realizacji w przyszłorocznym Budżecie Obywatelskim. Każdy może powiedzieć z czego jest zadowolony, co mu się podobało, a co powinno zostać zmienione.

Swoją opinię można wyrazić zarówno podczas specjalnego spotkania jak i wypełniając odpowiednią ankietę dostępną na stronie Urzędu Miasta.

„Zapraszamy do wskazania, co w tym roku się udało, a co należy poprawić! To dzięki Państwa opiniom mamy możliwość zmieniania tego narzędzia w taki sposób, by jak najlepiej spełniało potrzeby mieszkanek i mieszkańców Gorzowa” zachęcają urzędnicy z Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji.

Spotkanie zaplanowano na wtorek (08.11) na godzinę 17:00 w Sali sesyjnej urzędu miasta przy ulicy Sikorskiego. Z kolei ankieta dostępna jest tutaj: Jest na to czas do 13. listopada. Każdy kto chciałby wypełnić ankietę, ale ma z tym problem może skorzystać z pomocy urzędników, którzy zapraszają do swojego biura przy ulicy Sikorskiego 5, na pierwszym piętrze.  


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
54 %
2.1kmh
100 %
niedz.
19 °
pon.
25 °
wt.
24 °
śr.
19 °
czw.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE