poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Jaki wpływ na środowisko będzie miała północna obwodnica Gorzowa? Podziel się uwagami

Jaki wpływ na środowisko będzie miała północna obwodnica Gorzowa? Podziel się uwagami

Urzędnicy czekają na opinie mieszkańców dotyczące przeprowadzanej właśnie oceny wpływu inwestycji na środowisko naturalne. Chodzi o I etap inwestycji. Każdy może się podzielić swoimi uwagami i spostrzeżeniami.

Zbliża się pierwszy etap budowy północnej obwodnicy, obejmujący 1,5 kilometrowy odcinek od ronda Barlineckiego przy ul. Wyszyńskiego aż do nowo wybudowanego ronda na ulicy Żwirowej. Zanim jednak rozpoczną się realne prace konieczne jest podjęcie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Chodzi o to, czy północna obwodnica nie wpłynie negatywnie na środowisko.

Dokument jest obecnie przygotowywany przez specjalistów, ale urzędnicy chcą także znać opinię mieszkańców w tej sprawie. Dlatego do 28. sierpnia każdy chętny może zgłosić swoje uwagi. Jak to zrobić? Dostępne są trzy formy: pisemna (za pośrednictwem poczty lub składając pismo w kancelarii Urzędu Miasta), elektroniczna (wysyłając je na adres: wsr@um.gorzow.pl) oraz ustna (w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa przy ul. Myśliborskiej 34).

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie miasta.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
99 %
1.6kmh
67 %
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
30 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE