czwartek, 9 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Jarosław Kaczyński zrezygnował! Nie przyjedzie do Gorzowa

Jarosław Kaczyński zrezygnował! Nie przyjedzie do Gorzowa

Prezes Prawa i Sprawiedliwości odwołał wizytę w Gorzowie na trzy dni przed planowanym przyjazdem. Dlaczego? Oficjalne powody nie są znane, ale wiadomo, że w tym czasie opozycja planowała protest przed budynkiem, w którym miał się pojawić prezes. A może powodem jest… mecz?

O tym, że Jarosław Kaczyński miał odwiedzić Gorzów informowaliśmy już parę dni temu. Prezes zapowiedział wizytę w trzech lubuskich miastach: Gorzowie, Zielonej Górze i Nowej Soli. Teraz okazuje się, że jego plany nieco się pozmieniały.

Co prawda Kaczyński pojawi się w Lubuskiem, ale… ominie Gorzów. Nie podano oficjalnych powodów takiej decyzji. Możemy jedynie domniemywać, że rezygnacja prezesa wynika z zaplanowanego protestu opozycji. W niedzielę (04.12) pod aulą AJP w Gorzowie zgłoszono bowiem zgromadzenie przeciwników obecnego rządu. Czy Kaczyński się wystraszył? Nie wiadomo, zwłaszcza, że kolejnym z powodów odwołania przyjazdu może być niedzielny mecz 1/8 finału MŚ, w którym Polska zmierzy się z Francją (start godzina 16:00).

Tego jakie są rzeczywiste powody odwołania wizyty oczywiście się nie dowiemy. Wiemy jednak na pewno, że Jarosław Kaczyński zgodnie z zapowiedziami przyjedzie do Zielonej Góry i Nowej Soli.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
-1.7 ° C
-1.7 °
-1.7 °
56 %
3.8kmh
8 %
czw.
2 °
pt.
2 °
sob.
7 °
niedz.
8 °
pon.
9 °

NAJPOPULARNIEJSZE