wtorek, 29 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Jedna firma chce wybudować internat i zaplecze na stadionie

Jedna firma chce wybudować internat i zaplecze na stadionie

Otwarto już ofert w dwóch przetargach: jeden dotyczył między innymi budowy internatu przy CEZiB-ie, a drugi budowy zaplecza sanitarno-administracyjnego przy stadionie lekkoatletycznym. W obu przetargach do prac zgłosiła się jedna i ta sama firma.

Robotami chce się zająć firma GOTECH z Gorzowa Wielkopolskiego. Obecnie gorzowscy urzędnicy analizują złożone przez nią oferty.

Pierwsze zadanie dotyczy budowy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Centrum Doradztwa Zawodowego i internatu przy Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie. Za tę inwestycję firma GOTECH zaproponowała cenę 42 milionów złotych. To dużo, ponieważ urzędnicy planowali przeznaczyć na tę inwestycję niecałe 26 milionów złotych.

Z kolei drugie zadanie to budowa budynku zaplecza sanitarno-administracyjnego wraz z niezbędną architekturą techniczną i urządzeniami zagospodarowania terenu przy stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Krasińskiego. W tym wypadku jest to już trzecie przetarg, poprzednich nie udało się rozstrzygnąć ze względu na zbyt wysokie ceny, które proponowały firmy. Tym razem wykonawca chce za roboty 16 milionów złotych, a to również więcej niż przewidywało miasto. Brakuje prawie 10 milionów złotych.

Obecnie trwa weryfikacja wniosków. Urzędnicy zdecydują o ewentualnym rozstrzygnięciu bądź unieważnieniu przetargów. O szczegółach będziemy jeszcze na bieżąco informować.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
4.1 ° C
4.1 °
2.1 °
76 %
1.3kmh
100 %
śr.
4 °
czw.
3 °
pt.
2 °
sob.
0 °
niedz.
-2 °

NAJPOPULARNIEJSZE