piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczZawody Lekkoatletyczne – ostatnie dni na zgłoszenie

Zawody Lekkoatletyczne – ostatnie dni na zgłoszenie

Jeszcze tylko do niedzieli (28.08) wszyscy chętni mogą się zgłaszać do udziału w Grand Prix Województwa Lubuskiego Amatorów w Lekkiej Atletyce. W zawodach mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają licencji PZLA i ukończyły 16 lat.

Grand Prix w Lekkiej Atletyce to zupełnie nowa impreza sportowa. Odbędzie się ona 3. września podczas Dni Międzyrzecza. To będą pierwsze zawody cyklu, kolejne zaplanowano na 30. września i 8. października. Dokładne miejsce nie jest jeszcze ustalone, ale organizatorzy zapowiadają, że chcieliby, aby odbyły się w Zielonej Górze i Gorzowie.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Rywalizacja będzie się odbywać w dwóch formułach: czwórboju lekkoatletycznym oraz sztafecie (chętni mogą wziąć udział w obu tych dyscyplinach). W skład czwórboju wchodzą: bieg na 100 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 1000 metrów.

„Zawodnicy zdobywają punkty według tabel wielobojowych (za rzut piłeczką palantową punkty, jak za oszczep) i zbierają je z każdych zawodów. Grand Prix wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów we wszystkich edycjach.
Dla najlepszych trójek przewidziane są puchary i nagrody rzeczowe, wedle możliwości finansowych organizatora. Dodatkowo każdy uczestnik zawodów otrzymuje pamiątkowy medal”
informują organizatorzy.

Jeśli chodzi o sztafetę to rywalizacja odbędzie się w formie 4×400 m bez podziału na płeć.

Pierwsze zawody odbędą się na Stadionie Miejskim w Międzyrzeczu, przypomnijmy: 3. września. Start godzina 14:00.

Obecnie trwają zapisy na zawody w Międzyrzeczu, chętni powinni się pospieszyć, bo jest na to czas jeszcze tylko do niedzieli (28.08). Aby wziąć udział w zabawie należy wysłać maila na adres: biuro@mthconsulting.pl z tytułem „GP Amatorów – zgłoszenie”, z następującymi danymi: imię i nazwisko, data urodzenia, miasto zamieszkania, telefon kontaktowy. Zgłaszając sztafetę należy w jednym mailu podać jej nazwę oraz cały skład osobowy – imiona i nazwiska, daty urodzenia i kontakt do kapitana sztafety. Więcej szczegółów znajdziecie na Facebookowym profilu: Grand Prix Województwa Lubuskiego Amatorów w Lekkiej Atletyce – Międzyrzecz 2022.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
67 %
1.9kmh
49 %
pt.
29 °
sob.
21 °
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE