poniedziałek, 27 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ostatnie koncerty i Piknik Chopinowski

Ostatnie koncerty i Piknik Chopinowski

W Gorzowie kończą się już dwa wydarzenia zorganizowane w ramach cyklu „Dobry Wieczór Gorzów”. Chodzi o występy na Wartowni oraz niedzielne Pikniki Chopinowskie. To już dosłownie ostatnia szansa, aby wziąć w nich udział.

Wakacje już się kończą, od czwartku ponownie oficjalnie rusza rok szkolny, a to oznacza, że kończą się też cykle letnich imprez przygotowanych przez miasto. To już ostatni weekend podczas którego mieszkańcy mogą się bawić na Wartowni oraz wziąć udział w Piknikach Chopinowskich. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji wziąć udziału w tych wydarzeniach – warto, aby zrobił to teraz!

Na Wartowni pierwszy koncert już dzisiaj (26.08). O godzinie 19:00 na scenie pojawią się Peja i TJ Twister. Peja to poznański raper i producent muzyczny znany m.in. z takich kawałków jak na przykład „Głucha noc” czy „Szkoła życia”. Z kolei jutro (27.08) również o 19:00 wystąpią Deetron i Duss. Natomiast na Starym Rynku, o tej samej godzinie odbędzie się koncert Kapeli Strupki, a następnie koncert Dixie Company.

To nie koniec ostatnich weekendowych atrakcji. W niedzielę (28.08) jak przez całe wakacje odbędzie się Piknik Chopinowski. Na placu za Filharmonią Gorzowską, w plenerze, na kocu bądź leżaku, będzie można posłuchać muzyki na żywo. Utwory Chopina na fortepianie będzie grał Mariusz Klimsiak. Towarzyszyć mu będzie Kwartet smyczkowy im. H. M. Góreckiego. Start godzina 17:00.

Później, bo o godzinie 19:00 na scenie na Starym Rynku pojawi się zespół Fabryka, natomiast o 20:30 spektakl Teatru im. Juliusza Osterwy z Gorzowa pt. „1980 – TY”.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
4.9 ° C
4.9 °
4.9 °
38 %
0.5kmh
80 %
pon.
5 °
wt.
5 °
śr.
6 °
czw.
15 °
pt.
12 °

NAJPOPULARNIEJSZE