piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Jeśli jeszcze nie byłaś, zrób to teraz! Onkologiczny Biały Czwartek

Jeśli jeszcze nie byłaś, zrób to teraz! Onkologiczny Biały Czwartek

Wszystkie panie poniżej 50. roku życia ponownie mogą skorzystać z bezpłatnego badania piersi. W ramach akcji „Onkologiczny Biały Czwartek” można wykonać USG piersi, a w szczególnych przypadkach także mammografie.

Najbliższe badania przeprowadzone będą już w 17. listopada. Aby jednak skorzystać z oferty przygotowanej przez gorzowski szpital trzeba się najpierw zapisać. Rejestracja wystartowała dzisiaj (15.11), a z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona to lepiej się pospieszyć! Zapisać się można telefonicznie dzwoniąc pod numer 95 782 77 77 w godzinach od 7:00 do 14:30.

Akcja skierowana jest do pań, które nie ukończyły jeszcze 50 roku życia oraz które nie były do tej pory pacjentkami gorzowskiej Poradni Onkologicznej.

Przypomnijmy: Onkologiczne Białe Czwartki to odbywająca się w gorzowskiej lecznicy co miesięczna akcja. Jej celem jest przede wszystkim profilaktyka, dzięki której można szybko wykryć, a tym samym w porę zacząć leczyć, ewentualne nowotworowe zmiany. USG piersi pozwala zobaczyć nawet niewielkie guzy we wczesnym stadium, co znacznie poprawia skuteczność leczenia dając szanse na całkowite wyjście z choroby.

Jeśli którejś z pań nie uda się zapisać na najbliższy, czwartkowy termin, będzie miała taką okazję w przyszłym miesiącu.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
7.1 ° C
7.1 °
7.1 °
91 %
0.8kmh
61 %
pt.
21 °
sob.
24 °
niedz.
24 °
pon.
27 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE