czwartek, 7 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Koców, pościeli i ręczników potrzebuje gorzowskie schronisko

Koców, pościeli i ręczników potrzebuje gorzowskie schronisko

Jak informuje Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl”, zarządzające gorzowskim schroniskiem, w placówce zaczyna brakować koców, ręczników, pościeli i kołder. Każdy kto może proszony jest o pomoc.

Azorkowe zapasy powoli się kończą. Koce, pościele, kołdry i ręczniki, które służą do wyścielania i ogrzewania bud oraz kojców często są niszczone przez zestresowane psy. Niszczą się też w miarę użytkowania. Dlatego każdy kto ma możliwość pomóc może dostarczyć niezbędne rzeczy do schroniska znajdującego się przy ulicy Fabrycznej 97. Jak informuje zarządca placówki: nie należy przynosić materaców, poduszek i dywanów, które na pewno nie przydadzą się pieskom.

W schronisku pieski czekają nie tylko na koce, ale także na… nowych właścicieli. Jeśli ktoś rozważa powiększenie swojej rodziny o czworonoga warto, żeby wziął pod uwagę adopcje pieska ze schroniska. W ten sposób można dać wybranemu pieskowi nowe życie i zyskać prawdziwego przyjaciela. Zainteresowani mogą odwiedzić schronisko, ale można też śledzić Facebookowy profil Azorków (Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl” – Schronisko Azorki Gorzów Wlkp.), na którym umieszczane są zdjęcia i opisy psów czekających na adopcję. Wszyscy, którzy nie mają możliwości zabrania psiaka do domu mogą wspomóc zwierzęta zostając wirtualnym opiekunem.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
82 %
0.9kmh
100 %
czw.
0 °
pt.
0 °
sob.
2 °
niedz.
5 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE