piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Kolejne zmiany w rejonie DK22 w Gorzowie

Kolejne zmiany w rejonie DK22 w Gorzowie

Kierowcy jeżdżący po Gorzowie nie mają ostatnio łatwo. Od wtorku (06.06) będzie jednak troszeczkę lepiej, bo wykonawca modernizacji DK22 wprowadził nowe zmiany w organizacji ruchu. Chodzi o zmiany, które mają obowiązywać już docelowo, po zakończeniu prac.

Zmiany organizacji ruchu objęły odcinek od Ronda Gdańskiego do ronda Szarych Szeregów. Tam ruch odbywa się już po obydwu jezdniach, zgodnie z docelowym układem.

Z kolei na odcinku od ronda Szarych Szeregów do granic miasta ruch w obydwu kierunkach przełożony został na wschodnią jezdnię ulicy Walczaka. Nie zmienia się sytuacja z ul. Fieldorfa-Nila, która wciąż jest zamknięta dla kierowców. Cały czas zamknięty jest też odcinek ulicy Walczaka, od ronda Gdańskiego do ul. Dowgielewiczowej.

– Ulica Walczaka na odcinku od Czereśniowej w kierunku Gdańska jest obecnie drogą bez przejazdu i stanowi dojazd do przyległych obiektów np. szpitala czy firm zlokalizowanych na dawnych terenach „Stilonu” – informują gorzowscy urzędnicy.

Kierowcy, którzy będą jechać od strony Różanek nie będą mieli możliwości wjazdu w ul. Walczaka w kierunku centrum i szpitala.

Zmiany objęły również umiejscowienie przystanków, na których zatrzymują się linie autobusowe nr  121 i 201. Przystanek na rondzie Szarych Szeregów w kierunku Prefadomu został umieszczony w zatoce autobusowej za rondem na skrzyżowaniu ulic Walczaka i Szarych Szeregów, a w kierunku śródmieścia obowiązuje przystanek na peronie tramwajowym.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
14.9 ° C
14.9 °
14.9 °
32 %
2.2kmh
18 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE