czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Kolejny etap prac na Kosynierów Gdyńskich i kolejne utrudnienia. Jak jeździć?

Kolejny etap prac na Kosynierów Gdyńskich i kolejne utrudnienia. Jak jeździć?

To z pewnością nie są dobre informacje dla mieszkańców poruszających się w rejonie ulicy Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. Prowadzona w tym miejscu przebudowa sieci wodociągowej wkracza w nowy etap, a to oznacza, że konieczne są dodatkowe zmiany w organizacji ruchu. Kierowcy, bądźcie ostrożni!

Zakres robót się poszerza i tym razem obejmie on odcinek od ulicy 30 Stycznia do ulicy Borowskiego. Już od jutra, tj. od czwartku (28.06) wprowadzony tam zostanie ruch jednokierunkowy: od ronda Kosynierów Gdyńskich w kierunku ulicy Matejki.

– Na odcinku od ronda Kosynierów Gdyńskich do ul. 30 Stycznia prace rozpocznie wykonawca robót drogowych. Zachowany zostanie ruch w jednym kierunku. Wyjazd z ul. Bohaterów Warszawy pozostanie zamknięty jeszcze przez około dwa tygodnie – powiedziała Ewa Iwańska, dyrektor spółki Gorzowskie Inwestycje Miejskie.

To oznacza, ze zarówno kierowcy jak i autobusy MZK będą musieli korzystać z objazdów. Kierując się z ul. Kosynierów Gdyńskich do ul. Estkowskiego trzeba będzie korzystać z przejazdu przez Borowskiego, Armii Polskiej, Łokietka i rondo Kosynierów Gdyńskich.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
32 %
2.7kmh
41 %
śr.
13 °
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE