piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Kolejny pokaz sprzętu. Mieszkańcy zjawili się na nim mimo ostrzeżeń

Kolejny pokaz sprzętu. Mieszkańcy zjawili się na nim mimo ostrzeżeń

W środę (21.06) w Gorzowie odbył się kolejny pokaz sprzętu, na który zaproszeni zostali gorzowscy seniorzy. Chodzi o prezentacje i pokazy, podczas których niczego nieświadomym osobom sprzedawane są produkty o zawyżonej wartości. Miejski Rzecznik konsumentów radzi co robić, gdy dokonałeś takiego zakupu.

O nielegalnym pokazie Miejski rzecznik Praw Konsumenta w Gorzowie informował już we wtorek. Na Facebookowym profilu pojawiło się ostrzeżenie, żeby nie korzystać z zaproszeń i przekazać tę informację innym seniorom, którzy również mogli dostać podobne zaproszenie.

Wszystko dlatego, że takie pokazy są niczym innym jak perfidną próbą wyłudzenia pieniędzy, głównie od starszych, niczego nieświadomych i naiwnych osób. Na prezentacjach oferowane są produkty po cenie znacznie przewyższającej ich wartość.

Niestety, wiele osób daje się nabrać i decyduje się kupić określoną rzecz, nierzadko wydając na nią całe swoje oszczędności lub nawet zaciągając kredyt. I tym razem na pokazie pojawiło się około 12 osób.

Osoby, które kupiły sprzęt i zorientowały się, że padły ofiarą naciągaczy mogą się zgłosić do Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta, by z jego pomocą rozwiązać problem. Można to zrobić osobiście – biuro znajduje się przy ul. Władysława łokietka 22 lub dzwoniąc pod numer: +48 95 735 57 47.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
14.9 ° C
14.9 °
14.9 °
32 %
2.2kmh
18 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE