poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Koniec z parkowaniem "na godziny" przy Filharmonii Gorzowskiej. Zmiany w strefie parkowania

Koniec z parkowaniem „na godziny” przy Filharmonii Gorzowskiej. Zmiany w strefie parkowania

W związku z przejęciem strefy parkingowej przy Filharmonii Gorzowskiej przez nowego zarządcę, mieszkańcy muszą się przygotować na pewne zmiany. Nie będzie już parkowania „na godziny”. Zamiast tego obowiązywać będą abonamenty i karnety – i to droższe niż do tej pory.

Zakończyła się procedura przetargowa, w której wyłoniono nowego zarządcę parkingu znajdującego się przy Filharmonii Gorzowskiej przy ul. Dziewięciu Muz. Została nim warszawska firma Apcoa Parking Polska. Zarządca od razu postanowił więc wprowadzić nowe zasady dotyczące parkowania w tamtym miejscu.

Po pierwsze zniknie możliwość parkowania „na godziny”. Każdy kto będzie chciał zostawić auto na poziomie „0” parkingu przy Filharmonii będzie mógł to zrobić tylko pod warunkiem posiadania odpowiedniego abonamentu miesięcznego.

Po drugie, wzrosną ceny tych abonamentów:

  • miesięczny – 200 zł (zamiast 120 zł)
  • dzienny – 120 zł
  • nocny 120 zł

Sam parking podzielony zostanie na dwie części. Dolna część będzie dostępna wyłącznie dla mieszkańców posiadających abonamenty, natomiast z górnej części parkingu będą mogli korzystać jedynie goście filharmonii. Tych będą dotyczyć zresztą inne zasady parkowania.

Każda osoba, która będzie się wybierać na wydarzenie organizowane w Filharmonii będzie mogła korzystać z darmowego postoju na parkingu (właśnie w tej górnej części). Wystarczy okazać bilet i wjechać. Parking będzie udostępniony na godzinę przed i godzinę po imprezie.

Wszystkie zmiany będą obowiązywać od 13. sierpnia.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
99 %
1.6kmh
67 %
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
30 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE