czwartek, 2 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Krótsza droga do szpitalnego laboratorium

Krótsza droga do szpitalnego laboratorium

Udostępniona została już ścieżka prowadząca do nowego punktu pobrań, działającego w gorzowskim szpitalu od sierpnia. Dzięki temu pacjenci, którzy zgłaszają się m.in. na pobranie krwi, nie muszą już przechodzić przez szpital. Teraz mogą dodatkowo skrócić sobie drogę korzystając z nowej ścieżki.

Ścieżka to taka „wisienka na torcie” w związku z budową nowego punktu pobrań. Przypomnijmy: od sierpnia działa on w nowym miejscu, czyli w bloku B lecznicy przy ulicy Dekerta. Jednym z założeń przy jego budowie było to, aby pacjenci, chcący skorzystać z laboratorium nie musieli wchodzić do budynku głównego szpitala. Teraz będą mieli krótszą drogą i ułatwioną komunikację między szpitalem a laboratorium.

Małe udogodnienie pozwala nieco skrócić drogę. Szczególnie gdy ktoś przegapił nowy budynek i szukając laboratorium, niepotrzebnie wszedł do szpitala” czytamy na stronie Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Przypomnijmy: laboratorium działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Można tam zrobić badania płatne oraz na skierowanie od lekarza.

Jeśli chodzi o wyniki to można je odbierać osobiście w znajdującym się obok laboratorium punkcie bądź sprawdzić online za pomocą uzyskanego w punkcie pobrań jednorazowego kodu.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
2.7 ° C
2.7 °
2.7 °
69 %
5.1kmh
68 %
czw.
3 °
pt.
6 °
sob.
3 °
niedz.
2 °
pon.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE