czwartek, 18 lipca, 2024

Kryształy dla Gorzowa

Miasto Gorzów zostało laureatem konkursu „Kryształy PR-u” i zgarnęło dwie statuetki oraz tytuł Grand Prix! Jury doceniło miejską gazetę oraz klip promocyjny „We built this city”.

W konkursie „PR w Samorządzie i Administracji Państwowej” wzięło udział ponad 200 samorządów z całej Polski. Rywalizacja była zacięta, ale to właśnie do Gorzowa powędrowały aż dwie nagrody. Pierwsza została przyznana za spot z piosenką „We built this city” zespołu Starship, mówiący o remontach w mieście, w którym pojawili się między innymi gorzowscy urzędnicy. Materiał został wypuszczony w 2019 roku, czyli wtedy kiedy trwały największe remonty (prace trwały m.in. na ulicy Sikorskiego, a kierowcy musieli się mierzyć z licznymi utrudnieniami w ruchu). Zwycięski film zobaczycie TUTAJ.

– Zwycięski film z Gorzowa Wielkopolskiego pokazał, że z nawet najgorszej sytuacji można wyjść zabawną, kreatywną i zwycięską ręką. Świetnie pokazuje on dystans i odwagę władz miasta, co nie jest oczywiste. Cover znanej piosenki i zaangażowanie mieszkańców miasta do powstania dynamicznego i dobrze zmontowanego teledysku na tle przebudowywanego miasta był strzałem w dziesiątkę! Dzięki tym wszystkim zabiegom mieszkańcy mogli poczuć się zmotywowani do przetrwania uciążliwych remontów dla ogólnej poprawy infrastruktury miasta – brzmi uzasadnienie jury.

W tej kategorii obok Gorzowa nagrodę zdobył też Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Drugą nagrodę nasze miasto dostało za miejską gazetę „Gorzowskie Wiadomości Samorządowe” (i tutaj byliśmy już bezkonkurencyjni). Pismo wydawane jest od 1999 roku, najpierw jako miesięcznik, a od 2021 roku jako dwumiesięcznik. Są tam wywiady ze znanymi i aktywnie działającymi w mieście gorzowianami, są artykuły, teksty publicystyczne, informacje i zdjęcia. Gazetę można otrzymać bezpłatnie m.in. w siedzibie głównej Urzędu Miasta, miejskich instytucjach kultury, szkołach średnich czy galeriach handlowych.

Przypomnijmy: to już kolejne nagrody „Kryształów PR”, które zgarnął Gorzów. W 2019 roku miasto otrzymało statuetkę za najlepszą kreatywną kampanię promocyjną GORZÓW#StądJestem.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
13.7 ° C
13.7 °
13.7 °
95 %
2.5kmh
2 %
czw.
26 °
pt.
28 °
sob.
31 °
niedz.
32 °
pon.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE