wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Kto ma pomysł na szparagi? Ruszyły zgłoszenia do Nocnego Szlaku Kulinarnego

Kto ma pomysł na szparagi? Ruszyły zgłoszenia do Nocnego Szlaku Kulinarnego

Restauratorzy, właściciele punktów gastronomicznych i kawiarni mogą się zgłaszać do udziału w kolejnej odsłonie Nocnego Szlaku Kulinarnego. Tym razem bohaterem głównym będą szparagi i to właśnie dania z tym produktem trzeba będzie przygotować.

Do wydarzenia mogą się przyłączyć restauratorzy z Gorzowa i Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz i przesłać go na adres: biznes@um.gorzow.pl. Można się również zgłosić osobiście do Wydziału Obsługi Inwestora i Biznesu przy ul. Myśliborskiej 34 w pokoju nr 2. Lepiej się też pospieszyć, bo czasu jest niewiele – zgłoszenia przyjmowane są bowiem do końca lutego (28.02).

Przypomnijmy: Nocny Szlak Kulinarny to swego rodzaju gra miejska. Uczestnicy będą się poruszać po „mapie gastronomicznej”, na której zaznaczone będą te punkty restauracyjne, które zgłosiły swój udział. Każdy z tych punktów będzie tego dnia serwował napój, danie lub przekąskę ze szparagami w roli głównej. Cena potrawy nie może być wyższa niż 15 złotych. Mieszkańcy będą zbierali pieczątki i oceniali przygotowane dania biorąc pod uwagę smak, prezentację i kreatywność w przygotowaniu. Ten lokal, który otrzyma najlepsze oceny zostanie nagrodzony tytułem Królowej Gastronomii.

Na zwycięzców czekają nagrody, takie jak m.in. kampania w lokalnej stacji radiowe z emisją spotu reklamowego. Jest wiec o co walczyć! Szczegóły na stronie www.um.gorzow.pl.

Sam Nocny Szlak Kulinarny odbędzie się w dniach 16. i 17. czerwca. To będzie już trzecia edycja tego wydarzenia. Za pierwszym razem bohaterem głównym przygotowywanych dań był miód, a rok temu ziemniak.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
5.7 ° C
5.7 °
5.7 °
87 %
8.5kmh
100 %
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
8 °
sob.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE