czwartek, 28 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Kuchenne Rewolucje w Witnicy!

Kuchenne Rewolucje w Witnicy!

Do Hotelu i Restauracji „Witnica” zawitała Magda Gessler. Znana restauratorka jest już po degustacji dań, przed nią jeszcze ocena stanu kuchni i wprowadzenie realnych zmian. Czy rzeczywiście będą rewolucyjne?

Magda Gessler to właściciela kilku świetnie prosperujących restauracji. Od 2010 roku prowadzi program pt. „Kuchenne Rewolucje” w trakcie którego na zaproszenie właścicieli odwiedza wybrane lokale gastronomiczne próbując im pomóc, czyli przyciągnąć klientów, zwiększyć zyski i wypromować lokal. W swoich działaniach jest bezkompromisowa i obok skupienia się na kwestiach kulinarnych restauratorka próbuje też rozwiązać prywatne problemy właścicieli lub pracowników, które mogą stać na drodze do sukcesu restauracji. Zazwyczaj Magda Gessler całkowicie zmienia restaurację, poczynając od menu, a kończąc na wystroju. I niejednokrotnie zmiany te nie przychodzą łatwo.

Tym razem „Kuchenne Rewolucje” pojawiły się w Witnicy, a dokładniej w Hotelu i Restauracji „Witnica”. To lokal znajdujący się w samym centrum miasta, który lokalnie słynie z kuchni włoskiej, a w swoim menu serwuje zarówno dania mięsne jak i wegetariańskie, w tym różnego rodzaju makarony i sałatki. Można tam zorganizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak chrzciny, urodziny, komunie czy wesela.

Magda Gessler pojawiła się w restauracji we wtorek (10.01). To właśnie wtedy pod jej ocenę poszły dania przygotowane przez szefa kuchni. W środę czas na sprawdzenie stanu kuchni: czy jest czysto, jakimi produktami dysponują kucharze, czy wszystko zabezpieczone jest w odpowiedni sposób. Później wprowadzone zostaną zmiany!

„Kuchenne Rewolucje” w Witnicy są w trakcie trwania, a ich efekty będzie można zobaczyć w telewizji za parę miesięcy. Kiedy dokładnie? Tego na razie nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że już wkrótce mieszkańcy będą mogli wybrać się do całkiem odmienionego lokalu.   


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
90 %
0.5kmh
0 %
czw.
26 °
pt.
26 °
sob.
19 °
niedz.
16 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE