czwartek, 18 lipca, 2024

Linia T2 zmienia trasę

Od dzisiaj, tj. od poniedziałku (04.07) zmieniona zostanie trasa jazdy autobusu T2. Wszystko dlatego, że zmienia się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic ks. Andrzejewskiego, Kazimierza Wielkiego, Roosvelta i Mieszka I.

To już kolejna zmiana trasy linii T2, pierwsza nastąpiła w miniony piątek i miała związek z zapadaniem się jezdni ulicy Mickiewicza. Od dzisiaj autobusy będą się poruszać po następującej trasie:

  • w kierunku os. Piaski (T2): Orląt Lwowskich (Orląt Lwowskich – początkowy), Sikorskiego (Zakład Energetyczny), Kosynierów Gdyńskich (Krzywoustego, Mickiewicza), Roosevelta, ks. Andrzejewskiego (Roosevelta), Wyszyńskiego, Chodkiewicza (Chodkiewicza – tymczasowy), Kazimierza Wielkiego (Kilińskiego), Żółkiewskiego, Puszkina (Puszkina), Czarnieckiego, (Piaski końcowy – zatoka przy ul. Czarnieckiego).
  • w kierunku Orląt Lwowskich: Kazimierza Wielkiego (Piaski –pętla początkowy, Kilińskiego, Chodkiewicza), Roosevelta (Roosevelta), Kosynierów Gdyńskich (Mickiewicza, Sienkiewicza, Rondo Kosynierów Gdyńskich), Estkowskiego, Orląt Lwowskich (Orląt Lwowskich – końcowy);

Dodatkowo zawieszone zostaną przystanki Mickiewicza/Park Handlowy, Plac Grunwaldzki i Borowskiego w obu kierunkach oraz przystanek Sąd w kierunku osiedla Piaski.

Od minionego piątku pasażerowie MZK mogą natomiast znów korzystać z opcji ciepłego guzika, a to oznacza, że w autobusach i tramwajach, które posiadają to urządzenie to właśnie pasażerowie otwierają i zamykają sobie drzwi.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
78 %
2.7kmh
80 %
śr.
17 °
czw.
26 °
pt.
29 °
sob.
30 °
niedz.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE