czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Stal pościga się z Grudziądzem w piątek. Co z biletami?

Stal pościga się z Grudziądzem w piątek. Co z biletami?

Zaplanowany na miniony piątek mecz pomiędzy Stalą Gorzów a GKM-em Grudziądz został przełożony ze względu na niesprzyjającą pogodę i ulewne deszcze. Nowy termin spotkania wyznaczono na 8. Lipca. Co z kupionymi już biletami?

Jak informuje Stal Gorzów” zakupione wejściówki zachowują ważność i w piątek będzie można wejść na nich na stadion.

„Jeśli bilet jest imienny i na wejściówkę będzie chciała wejść inna osoba nie ma konieczności zmiany danych. Ważne żeby osoba, która wchodzi na bilet Junior bądź Senior miała przy sobie dokument potwierdzający zniżkę” czytamy na stronie www.stalgorzow.pl.

W przypadku osób, które nie będą mogły wybrać się na mecz w nowym terminie istnieje opcja zwrócenia biletów. Można to zrobić już od dzisiaj (04.07) do środy (06.07) w sklepie klubowym przy Bramie Głównej Stadionu w godzinach od 10:00 do 16:00.

Wejściówki kupione przez Internet również można zwracać do środy. W tym celu należy wysłać maila na adres: zwroty@stalgorzow.pl. W treści trzeba umieścić potwierdzenie przelewu, bilet w formacie pdf oraz nr biletu i nr konta bankowego.

Przypomnijmy: mecz Stal Gorzów kontra ZOOLESZCZ GKM Grudziądz miał się odbyć 1 lipca na stadionie im. Edwarda Jancarza, ale przez Gorzów przeszły ulewne deszcze i tor nie nadawał się do jazdy. Ekipy pościgają się więc 8 lipca o godzinie 20:30.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
13.7 ° C
13.7 °
13.7 °
95 %
2.5kmh
2 %
czw.
26 °
pt.
28 °
sob.
31 °
niedz.
32 °
pon.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE