sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólZa kradzież wina i ciasta grozi im do 10 lat więzienia

Za kradzież wina i ciasta grozi im do 10 lat więzienia

Policjanci z Kożuchowa szybko ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamywali się do lokali gastronomicznych i je okradali. Ich łupem padł alkohol i sześć blach ciasta.

W środę (29 czerwca) dyżurny nowosolskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z lokali gastronomicznych na terenie Kożuchowa. Okazało się, że łupem padło 15 butelek wina, telefon komórkowy i niewielka kwota pieniędzy. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kożuchowie, którzy bardzo szybko wytypowali podejrzanych o włamanie.

Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn. Wnikliwa praca policjantów pozwoliła na ustalenie, że ci sami mieszkańcy Kożuchowa dwa tygodnie wcześniej włamali się do tego samego lokalu, skąd również ukradli żywność. Przy okazji kolejnego – trzeciego włamania mężczyźni ukradli sześć blach ciasta.

Materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów kradzieży z włamaniem. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem, który aresztował ich na dwa miesiące. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
19.9 ° C
20 °
18.9 °
69 %
5.3kmh
88 %
sob.
25 °
niedz.
26 °
pon.
27 °
wt.
30 °
śr.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE