niedziela, 4 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Lodowisko, śnieżne górki i snowboard na Starym Rynku w Gorzowie

Lodowisko, śnieżne górki i snowboard na Starym Rynku w Gorzowie

Już od jutra (tj. 21.01) na mieszkańców, głównie tych najmłodszych, czekają wyjątkowe atrakcje. Na Starym Rynku można będzie poczuć prawdziwy zimowy klimat. Będzie można między innymi… nauczyć się jazdy na łyżwach! A to nie koniec.

Stary Rynek zamieni się w zimowe królestwo. Już od piątku będzie można korzystać z syntetycznego lodowiska z darmową wypożyczalnią łyżew. TO chyba jedyna taka okazja, by móc pośmigać na lodzie w samym centrum miasta. Ale łyżwy to tylko jedna z atrakcji czekających na gorzowian.


Oprócz lodowiska pojawi się także lodowo-śnieżna górka, z której będzie można pozjeżdżać na oponach. Pojawi się też specjalna strefa do snowboardu i tor do biegówek. Z wydarzeń mogą skorzystać wszyscy chętni, nawet te osoby, które z zimowym sportem nie miały jeszcze do czynienia. Na miejscu czekać będą bowiem instruktorzy i opiekunowe, którzy wszystkiego postarają się nauczyć.


To wszystko już od piątku do niedzieli. W piątek zimowa akcja stratuje o godzinie 16:00 i z atrakcji będzie można korzystać do godziny 20:00. W sobotę będzie działać od godziny 12:00 do 20:00, a w niedzielę od 10:00 do 15:00. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie miasta: www.um.gorzow.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
0.2 ° C
0.2 °
-0.7 °
80 %
1.3kmh
89 %
niedz.
3 °
pon.
4 °
wt.
4 °
śr.
4 °
czw.
-0 °

NAJPOPULARNIEJSZE