sobota, 25 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieNowy ordynator w szpitalu w Krośnie Odrzańskim

Nowy ordynator w szpitalu w Krośnie Odrzańskim

W szpitalu spółki Zachodnie Centrum Medyczne w Krośnie Odrzańskim zostanie zatrudniony nowy ordynator oddziału chorób wewnętrznych.

Poszukiwania nowego ordynatora „interny” w krośnieńskim szpitalu trwało od kilku miesięcy. Dokładniej od sytuacji, do której doszło 25 maja 2021 roku, gdy do lecznicy przyjechała policja. Funkcjonariuszy wezwano, ponieważ jeden z lekarzy pracował pod wpływem alkoholu. To był też ordynator oddziału wewnętrznego.

https://www.facebook.com/wiadomosciKROSNOO/posts/2086051641572055

Szanse na znalezienie nowego ordynatora były niewielkie i poszukiwania trwały długo. Szpital Zachodnie Centrum Medyczne poinformował, że nawiązano współpracę z nowym specjalistą, który ma zacząć pracować od 1 lutego w krośnieńskim szpitalu. To właśnie on zajmie stanowisko kierownika „interny”.

A co z byłym ordynatorem? Prokuratura wciąż bada sprawę z maja i lekarzowi nie postawiono żadnych zarzutów. W szpitalu w Krośnie Odrzańskim od lutego nie będzie już pracował. Jest jednak wciąż związany kontraktem, który dotyczy usług w miejscowej poradni pulmonologicznej. Tam będzie przyjmował pacjentów.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
9.8 ° C
11.8 °
7.7 °
78 %
5.8kmh
93 %
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
6 °
wt.
6 °
śr.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE