sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Lubuszanin wygrał na Fame MMA.

Lubuszanin wygrał na Fame MMA.

Paweł „Unboxall” Smektalski to znany youtuber pochodzący z Kostrzyna nad Odrą, którego kanał ma ponad 1,6 mln subskrybentów. W sobotę wystąpił podczas walki wieczoru na Fame MMA, czyli walkach tzw. freaków, czyli osób znanych w szczególności z internetu. Wygrał.

Na rozgrywanej w Arenie Gliwice gali Fame MMA, po trzech rundach w formule K-1, Paweł Smektalski pokonał jednogłośnie na punkty Sergiusza „Nitro” Górskiego, jednego z najpopularniejszych internetowych twórców.

Wydarzenie było szeroko komentowane przez wiele ogólnopolskich mediów a sam Smektalski zaprezentował się bardzo dobrze. Trzeba jednak nadmienić, że tzw. „freak fight” to jedynie rozrywka i nie można porównywać tych zawodów do profesjonalnych sportów walki. Sam wygrany po zwycięstwie dziękował kibicom za wsparcie.

24-latek zasłynął w internecie filmami, na których w niekonwencjonalny sposób otwierał i oceniał paczki nadsyłane przez widzów, a także realizował nieszablonowe testy różnych urządzeń. Przyniosło mu to niesamowitą sławę i możliwość rozwoju.

Z informacji, które posiadamy wynika, że Smektalski uczył się w jednej z gorzowskich szkół średnich, a samo miasto można zobaczyć na jego filmie sprzed 5 lat, gdzie po raz pierwszy pokazał twarz z okazji 1 mln subskrybentów. Sam Unboxall chroni swoją prywatność.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
8.2 ° C
8.2 °
8.2 °
92 %
0.5kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
7 °
pon.
6 °
wt.
6 °
śr.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE