środa, 1 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Mają siłę i empatię. XVII Konferencja Kobiet

Mają siłę i empatię. XVII Konferencja Kobiet

Jutro, czyli w czwartek (26.05) odbędzie się kolejna już Konferencja Kobiet. Tym razem oprócz paneli dyskusyjnych będą też występy artystyczne i warsztaty.

To pierwszy raz kiedy Konferencji nie organizuje Grażyna Wojciechowska. Przypomnijmy: to ona była inicjatorką wydarzenia i corocznie je nadzorowała. Tym razem, ze względu na to, że Grażyny Wojciechowskiej już z nami nie ma, organizacją zajęło się miasto.

Trudno było sobie wyobrazić gorzowską rzeczywistość bez Konferencji Kobiet. Chcemy przede wszystkim oddać hołd wieloletniej radnej Rady Miasta i kontynuować jej dzieło z udziałem mieszkanek Gorzowa – powiedziała Małgorzata Domagała, wiceprezydent Gorzowa.

W tym roku konferencja organizowana jest pod hasłem „Siła i empatia” i podzielona będzie na trzy panele dyskusyjne: „Biznes i Empatia”, „Wojna i Empatia” oraz „Media i Empatia”. Pomiędzy panelami zorganizowane zostaną wydarzenia artystyczne, a wśród nich recital Jarosława Pikuły, występ aktorów z Teatru im. Juliusza Osterwy oraz warsztaty w ogrodzie teatralnym dotyczące empatii w działaniu.

Wydarzeniu będzie towarzyszyła wyjątkowa wystawa pt. „Co ja widzę”. Będą się na nią składały prace plastyczne wykonane przez uczniów ze Szkoły artystycznej w Charkowie. Prace są tym bardziej niezwykłe, że dzieci przygotowywały je w charkowskim metrze, często pod ostrzałem, pokazując w ten sposób otaczającą ich rzeczywistość. W czasie Konferencji Kobiet będzie można kupić prace, a cały dochód powędruje do szkoły w Charkowie.

XVII Konferencja Kobiet odbędzie się w czwartek od godziny 12:00 w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie. Wstęp wolny.   


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
3 ° C
3 °
3 °
96 %
6.2kmh
100 %
śr.
3 °
czw.
5 °
pt.
6 °
sob.
3 °
niedz.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE