niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Marsz dla Życia i Rodziny w Gorzowie odwołany

Marsz dla Życia i Rodziny w Gorzowie odwołany

Mieszkańcy Gorzowa uprzedzani byli o licznych utrudnieniach planowanych na najbliższą niedzielę (28.05), które miały wynikać między innymi z organizacji Marszu dla Życia i Rodziny. Organizatorzy w środę (25.05) podjęli jednak decyzję o odwołaniu wydarzenia. Dlaczego?

Uczestnicy marszu mieli przejść spod Katedry aż na Plac Jana Pawła II, mijając po drodze ul. Chrobrego, Jagiełły czy Górczyńską.

To oznaczało chwilowe zmiany w organizacji ruchu i spore utrudnienia dla kierowców. Dobre wiadomości są jednak takie, ze utrudnień nie będzie, bo sam marsz definitywnie odwołano. Albo przynajmniej: przełożono.

Jak tłumaczą organizatorzy, po przerwie związanej z pandemią powrócili już do formuły organizowania takich wydarzeń jak chociażby Orszak Trzech Króli. Odbył się też m.in. Marsz Papieski, a to spore przedsięwzięcia, więc teraz czas na odpoczynek. Zarówno dla organizatorów, wolontariuszy jak i samych mieszkańców.

Nie jest jednak wykluczone, że Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w Gorzowie, jednak w innym terminie. Na tę chwilę mowa jest o jesieni, ale dokładne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
3.8 ° C
3.8 °
3.8 °
95 %
4.2kmh
100 %
niedz.
7 °
pon.
8 °
wt.
6 °
śr.
4 °
czw.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE