poniedziałek, 29 maja, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Mieszka I znów przejezdna

Mieszka I znów przejezdna

Kierowcy mogą już korzystać z przejazdu ulicą Mieszka I na odcinku od ul. Borowskiego do ul. Krasińskiego. Pojawiły się jednak pewne zmiany, dlatego trzeba uważnie patrzeć na znaki.

Wykonawca remontu ulic Mieszka I i Chrobrego udostępnił dla ruchu kołowego kolejny odcinek drogi. Przywrócony został ruch jednokierunkowy na ul. Krasińskiego, Słowackiego i Jagiellończyka (od ul. Dąbrowskiego do Mieszka I). Nowością jest natomiast kontraruch rowerowy na ul. Jagiellończyka, prowadzony do ul. Dąbrowskiego.

Kierowcy powinni zachować szczególną uwagę między innymi na ulicy Krzywoustego, ponieważ nastąpiły tam zmiany w organizacji ruchu. Na odcinku od ul. Dąbrowskiego do ul. Armii Polskiej wprowadzono ruch jednokierunkowy. Dzięki tej zmianie udało się zwiększyć ilość miejsc postojowych.

Z kolei na samej ulicy Mieszka I oraz ulicach pobocznych obowiązuje zakaz zatrzymywania się, nie wolno parkować na chodnikach, jezdni czy terenach zielonych. Jak informują urzędnicy: dla kierowców udostępniono zatoki postojowe.

Obecna organizacja ruchu ma charakter przejściowy, zawierające czasowe jak i docelowe oznakowanie. Kompletna organizacja ruchu będzie wprowadzana stopniowo w ramach postępu robót – informuje Krzysztof Kropiński z Wydziały Dróg gorzowskiego magistratu.

Na udostępnionym odcinku drogi funkcjonuje też sygnalizacja świetlna.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
15.9 ° C
15.9 °
15.9 °
56 %
3kmh
100 %
pon.
21 °
wt.
22 °
śr.
24 °
czw.
23 °
pt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE